Himalaya Tuz Lambaları ve Doğal Tuz Lambaları

Himalaya Tuz Lambası Nedir ? Himalaya Tuz Lambası Faydaları Nelerdir ? Doğal Tuz Lambası Nedir ? Doğal Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir ? Tuz Lambaları Hakkında Faydalı Bilgiler

Günümüzde hava kirliliği oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır.Yakıt dumanları,fabrika atıkları,çeşitli gazlar,egzos dumanları gibi çeşitli etkenler hava kirliliğini oldukça artmış durumda.Yoğun iş temposuyla birlikte şehir hayatının ve havasının insanlar üzerinde negatif etkileri arttı.Yoğun iş temposunun insanlar üzerindeki stresi aşikarken bir de  üzerine hava kirliliği,elektronik cihazların çokluğu,manyetik alanların artması ile birlikte bu stres,kronik yorgunluk üst seviyeye çıkmış aynı zamanda alerji,astım,solunum problemleri artmıştır.

İnsanlar doğayla buluştuğunda,ormana gittiğinde,yayla da ve köyde bu stresten uzaklaşır,psikolojik olarak rahatlama başlar ve hastalıklar azalır.Bu iyileşmelerin ana sebebi doğal alanlarda doğanın yaymış olduğu negatif iyonlardır.Negatif iyonlar insanların doğal vücut frekansını düşürür.Böylece elektormanyetik alanların insanlar üzerinde yarattığı gerginlik,stres,uykusuzluk,psikolojik bozukluklar,alerjik rahatsızlıklar,astım gibi hastalıkların yok olmasına yardımcı olur.

Negatif İyonların Faydaları

Çocuk gelişimini destekler ve hızlandırır.

İş,okul ve gerekli diğer alanlarda konsantrasyonu artırır,odaklanamama problemini yok eder.

Bağışıklık seviyesini yükselterek vücudun hastalıklarla savaşmasını sağlar ve korur.

Stresten kaynaklı psikolojik sorunların azaltılmasına,kronik yorgunluk,uykusuzluk,gerginlik gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.

Son olarak astım,bronşit,solunum ve alerji gibi rahatsızlıklarda tedaviye yardımcı olur.

Doğal Tuz Lambası Nedir ? Doğal Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir ?                               

Himalaya Tuzu Nedir ? Himalaya Tuz Lambasının Faydaları Nelerdir ?

Himalaya Tuz Lambaları ve Doğal Tuz Lambaları içerisinde 82-84 minarel barındırır.Bu minarellerin insan sağlığı üzerinde birçok olumlu etkileri vardır.Doğal Tuzlar ve Himalaya Tuzları gıda olarak da kullanılır.Himayala Tuz Lambaları bu minarellerin faydaları sayesinde gerginlik,stres,uykusuzluk gibi problemleri ortadan kaldırır,alerji,astım gibi rahatsızlıkların da tedavisinde yardımcı olur.Doğal Tuz Lambalarının ampul ile tavsiye edilmesinin sebebi,ampulun ısısı ile birlikte negatif iyonlarını yayar,aynı zamanda da odadaki nemi toplar.

Himalaya Tuz Lambalarını evinizde en çok vakit geçirdiğiniz odada veya yatak odanızda bulundurabilirsiniz.Tuz Lambasının ampülünün sürekli açık kalması iyonizasyon sağlaması açısından çok daha iyidir.Havayı daha iyi temizler ve daha çok iyonizasyon sağlar.

Himalaya Tuzu Lambaları ve Doğal Tuz Lambalarının Faydalarını sıralamak gerekirse;

Stres,kronik yorgunluk,uykusuzluk gibi durumlara iyi gelir

Solunum,alerji,astım gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır

Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır.

Sigara dumanının etkilerimi minimize eder ve havayı temizler.

Sağladığı negatif iyonlar sayesinde rahatlama hissi ve ferahlık verir.

 

 • Himalaya Tuz Lambaları ve Doğal Tuz Lambaları
  Himalaya Tuz Lambası Nedir ? Himalaya Tuz Lambası Faydaları Nelerdir ? Doğal Tuz Lambası Nedir ? Doğal Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir ? Tuz Lambaları Hakkında Faydalı Bilgiler
  08.05.2017 Pazartesi
 • Selülitlerinize Veda Edin ..!!!
  Selülit son zamanlarda insanların en büyük şikayetlerinden biri haline geldi.Özellikle bayanlar portakal kabuğu diye tabir ettiğimiz bu görüntüden hele ki yaz ayları yaklaşınca oldukça rahatsız durumdalar.Bu yazımızda size sebepleri ve bakımı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.
  24.01.2017 Salı
 • Bitkisel Şampuanlar
  Saçlarımız bizim en önemli aksesuarlarımızdır.Zamanla oluşan problemler,beslenmeden kaynaklanan problemler,dış etkenler,kepek vs gibi birçok problem oluşur.Bu problemleri aşmak için en önemli destekçiniz bitkisel şampuanlar olacaktır.
  21.04.2017 Cuma
 • Sivilcelerimizden Nasıl Kurtuluruz..?
  Sivilceler hemen hemen hepimizin problemi olmuştur,Bazen ergenlik dönemlerinde,bazen yetişkinlik dönemlerinde kimi zaman cilt problemleri kimi zamanda yanlış beslenmeden dolayı karşımıza çıkan bu porblem için sivilce neden çıkar,sivilcelerimden nasıl kurtulurum,sivilceler nasıl geçer,evde sivilce tedavisi nasıl olur diye hepimiz sormuşuzdur.İlk etapta görüntü olarak bizi rahatsız eden sivilceler aslında bir cilt probleminin veya içeriden gelen bir rahatsızlığın belirtisi olabilir.
  24.01.2017 Salı
 • Süper Gıdalar Chia ve Kinoa
  Bugün son zamanlarda hepinizin adını yeni yeni duyduğu,hayatımıza hızlıca giriş yapan ve süper gıdalar olarak da adlandırılan Chia Tohumu ve Kİnoa hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.İlk olarak bu ürünlerin ne olduğuna bakalım.
  24.01.2017 Salı