Himalaya Tuz Lambaları ve Doğal Tuz Lambaları

Himalaya Tuz Lambası Nedir ? Himalaya Tuz Lambası Faydaları Nelerdir ? Doğal Tuz Lambası Nedir ? Doğal Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir ? Tuz Lambaları Hakkında Faydalı Bilgiler

Günümüzde hava kirliliği oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır.Yakıt dumanları,fabrika atıkları,çeşitli gazlar,egzos dumanları gibi çeşitli etkenler hava kirliliğini oldukça artmış durumda.Yoğun iş temposuyla birlikte şehir hayatının ve havasının insanlar üzerinde negatif etkileri arttı.Yoğun iş temposunun insanlar üzerindeki stresi aşikarken bir de  üzerine hava kirliliği,elektronik cihazların çokluğu,manyetik alanların artması ile birlikte bu stres,kronik yorgunluk üst seviyeye çıkmış aynı zamanda alerji,astım,solunum problemleri artmıştır.

İnsanlar doğayla buluştuğunda,ormana gittiğinde,yayla da ve köyde bu stresten uzaklaşır,psikolojik olarak rahatlama başlar ve hastalıklar azalır.Bu iyileşmelerin ana sebebi doğal alanlarda doğanın yaymış olduğu negatif iyonlardır.Negatif iyonlar insanların doğal vücut frekansını düşürür.Böylece elektormanyetik alanların insanlar üzerinde yarattığı gerginlik,stres,uykusuzluk,psikolojik bozukluklar,alerjik rahatsızlıklar,astım gibi hastalıkların yok olmasına yardımcı olur.

Negatif İyonların Faydaları

Çocuk gelişimini destekler ve hızlandırır.

İş,okul ve gerekli diğer alanlarda konsantrasyonu artırır,odaklanamama problemini yok eder.

Bağışıklık seviyesini yükselterek vücudun hastalıklarla savaşmasını sağlar ve korur.

Stresten kaynaklı psikolojik sorunların azaltılmasına,kronik yorgunluk,uykusuzluk,gerginlik gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.

Son olarak astım,bronşit,solunum ve alerji gibi rahatsızlıklarda tedaviye yardımcı olur.

Doğal Tuz Lambası Nedir ? Doğal Tuz Lambalarının Faydaları Nelerdir ?                               

Himalaya Tuzu Nedir ? Himalaya Tuz Lambasının Faydaları Nelerdir ?

Himalaya Tuz Lambaları ve Doğal Tuz Lambaları içerisinde 82-84 minarel barındırır.Bu minarellerin insan sağlığı üzerinde birçok olumlu etkileri vardır.Doğal Tuzlar ve Himalaya Tuzları gıda olarak da kullanılır.Himayala Tuz Lambaları bu minarellerin faydaları sayesinde gerginlik,stres,uykusuzluk gibi problemleri ortadan kaldırır,alerji,astım gibi rahatsızlıkların da tedavisinde yardımcı olur.Doğal Tuz Lambalarının ampul ile tavsiye edilmesinin sebebi,ampulun ısısı ile birlikte negatif iyonlarını yayar,aynı zamanda da odadaki nemi toplar.

Himalaya Tuz Lambalarını evinizde en çok vakit geçirdiğiniz odada veya yatak odanızda bulundurabilirsiniz.Tuz Lambasının ampülünün sürekli açık kalması iyonizasyon sağlaması açısından çok daha iyidir.Havayı daha iyi temizler ve daha çok iyonizasyon sağlar.

Himalaya Tuzu Lambaları ve Doğal Tuz Lambalarının Faydalarını sıralamak gerekirse;

Stres,kronik yorgunluk,uykusuzluk gibi durumlara iyi gelir

Solunum,alerji,astım gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır

Vücuda canlılık ve zindelik kazandırır.

Sigara dumanının etkilerimi minimize eder ve havayı temizler.

Sağladığı negatif iyonlar sayesinde rahatlama hissi ve ferahlık verir.

 

 • Detoks Nedir ?
  Detoks Nedir ? Detoks Nasıl Yapılır ? Detoks Kimler Yapabilir ?
  22.05.2017 Pazartesi
 • Bitkisel Yağlar
  Bitkisel Yağlar Nelerdir ? Bitkisel Yağların Faydaları,Bitkisel Yağların Kullanım Alanları,Bitkisel Yağlar ve Cilde Faydaları Hakkında Faydalı Bilgiler
  01.05.2017 Pazartesi
 • Saçlarınıza İyi Bakın...
  Saçlarımız bizler için çok önemlidir,kimi zaman özellikle kadınlar saçlarına bakım yapmak için uzun vakit harcarlar.Bu makalemizde size doğal saç bakım yöntemlerinden ve doğal ürünler kullanmanın öneminden bahsedeceğiz.Siz de farkındasınızdır ki saçlarımız gün içerisinde havada uçuşan tozlar,egzos gazları,dumanlar,güneş ışınları gibi dış etkenlerden zarar görmektedir ve maalesef kendi kendimize yaptığımız fön,jöle,saç spreyi ve kimyasal şampuanlar gibi kötülükler de cabası...
  29.03.2017 Çarşamba
 • Bitkisel Şampuanlar
  Saçlarımız bizim en önemli aksesuarlarımızdır.Zamanla oluşan problemler,beslenmeden kaynaklanan problemler,dış etkenler,kepek vs gibi birçok problem oluşur.Bu problemleri aşmak için en önemli destekçiniz bitkisel şampuanlar olacaktır.
  21.04.2017 Cuma
 • Doğal Cilt Temizleme Yöntemleri
  Cilt Temizliği cilt bakımının en önemli adımlarından biri ve ilkidir.Cilt bakımı hepimizin önem verdiği ancak dış etkenlerden en çok etkilenen yerdir.
  25.04.2017 Salı